Bánsági Petronella - Küldd el a mosolyod

Címkék: Nem tartozik hozzá címke

"Nagyon helyesen énekelsz, nagyon jól énekelsz" - árulta el Király Viktor Petronellának. A tanári kar szerint a kis tehetség nagyon cuki lány, és nagyon jó humorú is.

| Reblog! 0 |
Reblog hírfolyam | Like hírfolyam

Az ének iskolája

Az ének iskolája A műsorban olyan sztárok segítik az énekes palánták zenei fejlődését, mint az osztályfőnök Friderikusz Sándor, és a tanári kar: Szandi, Szulák Andrea, Hajós András és Király Viktor.

Kedvencek

Szépségkirálynő Szépségkirálynő
A SZÉPSÉGKIRÁLYNŐ - Miss World és Miss Universe Hungary 2013. Fotók: TV2, vagy külön jelezzük.

Barátok közt Barátok közt
Az RTL Klub zászlóshajója. Szappanoperák között is az első.

Az ének iskolája Az ének iskolája

Észbontók Észbontók
A Viasat3 legújabb vetélkedője. Avagy mennyire lehet sötét egy ember?

Címlaplány Címlaplány
A Viasat3 Topmodell utánérzése A végső győztes az lesz, aki a zsűri előtt leginkább bebizonyítja, készen áll arra, hogy a játék után is boldoguljon a celebvilágban, hitelesen és megbízhatóan képviselje mindazt, ami a címlaplány léttel jár, tehát továbbra is maradjon szexi, merész, elszánt és érdekes.

Éjjel-nappal Budapest Éjjel-nappal Budapest
Éjjel-nappal Budapest. Az RTL legújabb kvázireality-je.

M.M. M.M.
Hallottál valamit? Cikk ötleted van? valowriter@gmail.com

The Voice The Voice
Zene, zene, zene. The Voice a TV2 tehetségkutatója.

Házasodna a gazda Házasodna a gazda
Házasodna a gazda, nő meg van bőven. Lesz olyan cicababa, aki a szemöldök ceruzát félredobva trágyahordó talicskát kap a kezébe?

Videó melléklet Videó melléklet
Különleges videók, riportok a világ minden tájáról. Naponta folyamatosan frissülő tartalom.

Erotománia Erotománia
Az erotikának is van vicces, rémisztő és szenvedélyes oldala. Igyekszünk naponta megfordítani az éleket. Fotók, videók sztorik a világ minden tájáról.

ValóVilág 6 ValóVilág 6
ValóVilág 6 napi összefoglalók, videók, online közvetítés. Nézz be velünk a Villába!

. .

Alekosz feleséget keres Alekosz feleséget keres
Szerelem a legfölsőbb szinteken. Alekosz feleséget keres. Napi beszámoló a műsorról és a történésekről.

Képviselőfánk Képviselőfánk
Bárcsak egész nap fánkot ennének a képviselők... A Képviselőfánk mindenhol ott van, híres és hírhedt politikusokról cikkez, első kézből közölve a szórakoztató kamut!

ValóVilág 5 ValóVilág 5
Valóvilág 5 Online közvetítés, különleges videók, fotók a lakók életéről. Elemzések, napi összefoglalók. VV Gergő VV Veronika VV Seherezádé VV Kinga Lilu Sebestyén Balázs

Valóvilág Valóvilág

ValóVilág ValóVilág